Kalkulator leasingowy

Wartość przedmiotu brutto (zł)
Liczba miesięcy
24

Twoja rata*

* Rata obliczona przy wpłacie własnej na poziomie 20% oraz przy leasingu operacyjnym dla wykupu zgodnego z obowiązującymi przepisami w tym zakresie.

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny. Dostępność i warunki danego produktu mogą ulec zmianie.

W przypadku zainteresowania przedstawieniem kalkulacji dopasowanej do Państwa potrzeb prosimy o kontakt z Regionalnym Doradcą Leasingowym.

Na pewno jako przedsiębiorca wielokrotnie zastanawiałeś się, jak korzystnie sfinansować środki trwałe, których aktualnie potrzebuje Twoja firma, aby lepiej się rozwijać. Chciałeś wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie, ale prowadząc firmę nie miałeś czasu na szukanie ofert w Internecie, wykonywanie wielu telefonów lub osobiste spotkania z doradcami finansowymi. Aby zaoszczędzić Twój czas, zachęcamy do skorzystania z naszego kalkulatora rat leasingowych, dzięki któremu w szybki i prosty sposób sprawdzisz wysokość miesięcznej raty w zależności od okresu trwania umowy leasingu lub pożyczki.

Należy podkreślić, że sama wysokość raty to nie wszystko, ponieważ leasing to przede wszystkich źródło wielu wymiernych korzyści dla przedsiębiorcy. Są wśród nich na przykład wyższe koszty uzyskania przychodu, dzięki którym można obniżyć podstawę opodatkowania, korzystne rozliczanie podatku VAT, możliwość dostosowania wysokości rat do swoich bieżących możliwości, większa dostępność i łatwiejsze procedury uzyskania finansowania  w porównaniu z kredytami oferowanymi przez banki. I wiele innych. Szczegółowo o korzyściach wynikających z leasingu napisaliśmy w sekcji „Najczęściej zadawane pytania”. To wszystko sprawia, że leasing jest obecnie najchętniej wybieraną przez polskich przedsiębiorców formą finansowania inwestycji.

Kalkulator leasingu operacyjnego pozwala na wstępną symulację tego, jaka będzie wysokość miesięcznej raty, natomiast w celu otrzymania „uszytej na miarę” kalkulacji na konkretny środek trwały dla Państwa firmy należy skontaktować się z naszym doświadczonym doradcą handlowym, który chętnie udzieli wszystkich niezbędnych informacji dotyczących transakcji oraz przygotuje zindywidualizowaną, najkorzystniejszą ofertą finansową.