STREFA KLIENTA Banki SGB
1 1 Samochody osobowe i dostawcze 2 2 Transport ciężki 3 3 Maszyny i urządzenia 4 4 Maszyny rolnicze 6 6 Sprzęt medyczny 5 5 Nieruchomości

Zarządzanie flotą

Pełny outsourcing floty samochodowej opracowany i realizowany prze SGB Leasing łączy w sobie najwyższej jakości usługi finansowania i zarządzania. Wybór naszej oferty pozwoli na optymalizację kosztów związanych z posiadaną flotą. Zapewniamy pełną kontrolę i opiekę nad pojazdami służbowymi zarówno dla klientów z segmentu małych i średnich przedsiębiorstw jak i dużych korporacji.

Dbamy o Państwa samochody 24 godziny na dobę.

Dlaczego warto:

Przez długoletnie funkcjonowanie na rynku wypracowaliśmy bardzo dobre relacje biznesowe z wieloma dostawcami na rynku. SGB Leasing daje możliwość skorzystania z wypracowanych rabatów.

Czuwanie nad terminowością dokonywania serwisów, przeglądów technicznych i zmianie ogumienia. Klienci SGB Leasing mają dostęp do sprawdzonych warsztatów i serwisów na terenie całej Polski.

Dokładamy wszelkich starań, aby warunki umów sprostały oczekiwaniom naszych. Wystawiamy fakturę zbiorczą na finansowanie i zarządzanie pojazdem za każdy miesiąc.

Klienci korzystając z usług finansowania i zarządzania flotą przez SGB Leasing mają możliwość czerpania korzyści z rabatów przyznanych na części zamienne, akcesoria i serwisowanie pojazdów.

Doświadczenie i wiedza zespołu SGB Leasing w połączeniu ze znajomością pracy serwisów pozwalają na bieżącą weryfikację poziomu świadczonych usług oraz wysoką jakość ich wykonania.

 

Zapytaj o ofertę

Wypełnij formularz
skontakujemy się z Tobą!

Kontakt telefoniczny

061 869 08 00

Kontakt z doradcami

lista doradców »