STREFA KLIENTA Banki SGB

SGB LEASING

Jesteśmy firmą z ponad 20 letnią tradycją. Należymy do Spółdzielczej Grupy Bankowej. Uzupełniając jej szeroką gamę produktów finansowych świadczymy kompleksowe usługi w zakresie leasingu na najwyższym poziomie. Współpracując, z powodzeniem zaspakajamy potrzeby inwestycyjne Klientów od jednorazowego zakupu środka trwałego do wieloetapowych inwestycji.

Doświadczenie zdobyte na rynku usług finansowych pozwala nam na wspieranie działań Przedsiębiorców na każdym etapie rozwoju.

Spółdzielcza Grupa Bankowa zapewnia bezpieczne zaplecze finansowe w postaci polskiego kapitału. Umożliwiamy Klientom szybki i bezpieczny dostęp do produktów leasingowych oraz stosujemy uproszczone procedury.

SGB LEASING – BLISKO CIEBIE

Pytaj o nas w każdym Banku Spółdzielczym z grupy SGB oraz w Oddziałach SGB BANK S.A. 

 

WAŻNE DATY

1994r. Założenie Spółki pod nazwą TRANS-LEASING Sp. z o.o. przez PTSŁ TRANSPOST S.A.. Pierwsze transakcje leasingowe na rynku lokalnym w sektorze firm związanych z Pocztą Polską i Telekomunikacją Polską S.A.   
1995r. przystąpienie do Spółki Banku Pocztowego S.A. w Bydgoszczy. Zmiana nazwy: TRANS-LEASING Towarzystwo Leasingowe Banku Pocztowego Sp. z o.o. Umocnienie dotychczasowej pozycji i obsługa firm spoza sektora – współpraca z oddziałami Banku Pocztowego na terenie całego kraju.
1998r. Członkostwo w Wielkopolski Klubie Kapitału i Wielkopolskiej Izbie Przemysłowo - Handlowej.
2002r.  Przystąpienie do Związku Przedsiębiorstw Leasingowych.    
2003r. Uzyskanie tytułu SOLIDNEGO PARTNERA Klubu Rzetelnego Biznesu.
2005r. Bank Pocztowy sprzedaje swoje udziały spółce PTSŁ TRANSPOST S.A. Spółka zwiększa zasięg sprzedaży produktu leasingowego na rynku krajowym dzięki współpracy z Bankami Spółdzielczymi zrzeszonymi w Spółdzielczej Grupie Bankowej.
2006r. GBW S.A. oraz kolejne Banki Spółdzielcze z grupy SGB przejują część udziałów. Zmiana nazwy: SGB-TRANS-LEASING PTL Sp. z o.o.
2008r. Zmiana udziałowców spółki. Uzyskanie pakietu większościowego przez Spółdzielczą Grupę Bankową.
2012r.

Zwiększenie kapitału zakładowego spółki do kwoty 4 000 000,00 zł

2016r. Objęcie 100% udziałów przez Banki Spółdzielczej Grupy Bankowej
2018r. Zwiększenie kapitału zakładowego spółki do kwoty 5 700 000,00 zł
Zapytaj o ofertę

Wypełnij formularz
skontakujemy się z Tobą!

Kontakt telefoniczny

061 869 08 00

Kontakt z doradcami

lista doradców »