STREFA KLIENTA Banki SGB

Zapytanie dotyczące umowy

Strefa klienta

W celu zawarcia nowej umowy leasingowej prosimy o kontakt z Doradcą Leasingowym.

Zespół Obsługi Umów SGB Leasing pozostaje do Państwa dyspozycji przy realizacji czynności dotyczących bieżącej obsługi trwających umów leasingowych. Na stronie przedstawiamy listę zadań realizowanych przez dział wraz z instrukcją postępowania. Jeżeli macie Państwo dodatkowe pytanie prosimy o kontakt z Działem Obsługi Umów.

 

Zmiany dotyczące umów aktywnych
tel. 061 869 08 05 / 06 / 45
obsluga@sgbleasing.pl 

 

 

Ubezpieczenia
Tel. 061 8 69 08 26
ubezpieczenia@sgbleasing.pl

 

 

Windykacja
tel. 061 869 08 73 / 55
windykacja@sgbleasing.pl

 

 

Księgowość
tel. 061 869 08 16 /  91 / 92
ksiegowosc@sgbleasing.pl

 

Przed złożeniem wniosku o dokonanie czynności prosimy o zapoznanie się Tabelą Opłat i Prowizji pobieranych przez SGB Leasing, za realizację dodatkowych czynności zgodnie z prośbą Korzystającego.

REKLAMACJE:

SGB Leasing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu ( dalej „SGB Leasing”)  w związku z wejściem w życie w dniu 10 stycznia 2017 roku Ustawy z dnia 23 września 2016r. o pozasądowym rozwiązywaniu sporów konsumenckich, informuje iż podmiotem właściwym dla SGB Leasing do prowadzenia postępowania w sprawie pozasądowego rozwiązywania sporów powstałych pomiędzy SGB Leasing a osobami fizycznymi prowadzącymi działalność gospodarczą, wspólnikami spółek cywilnych oraz rolnikami jest Rzecznik Finansowy, Al. Jerozolimskie 87, 02-001 Warszawa, https://rf.gov.pl/

Regulamin Reklamacji

Reklamacja formularz

 

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH:

SGB Leasing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, w związku z wejściem w życie w dniu 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony danych osobowych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) (dalej: „Rozporządzenie”) informuje o zasadach przetwarzania danych osobowych.

 

Obowiązek Informacyjny

 

BENEFICJENT RZECZYWISTY I PEP

SGB Leasing sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu jako instytucja obowiązana w rozumieniu ustawy z dnia 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu (Dz. U. 2018 poz. 723), ma obowiązek uzyskać dane dotyczące beneficjentów rzeczywistych wnioskodawców, ich statusu w zakresie zajmowania eksponowanych stanowisk politycznych (PEP) oraz struktury własności i kontroli podmiotu.

Definicje:

Beneficjent rzeczywisty

Osoby zajmująca eksponowane stanowiska polityczne (PEP)

 

 

DOKUMENTY DO POBRANIA

Obsługa umów aktywnych:

Zapytaj o ofertę

Wypełnij formularz
skontakujemy się z Tobą!

Kontakt telefoniczny

061 869 08 00

Kontakt z doradcami

lista doradców »