STREFA KLIENTA Banki SGB

Nowa oferta pożyczki dla rolników

Pożyczka dla rolników

Środki trwałe niezbędne do prowadzenia Twojego gospodarstwa możesz sfinansować za pomocą pożyczki dla rolników podnosząc w ten sposób konkurencyjność gospodarstwa bez angażowania własnego kapitału. Decydujesz o wysokości rat, częstotliwości spłaty -miesięcznie, kwartalnie, półrocznie z opcją dostosowania rat do sezonowości produkcji rolniczej – zgodnie ze specyfiką działalności gospodarstwa.

Pożyczka rolnicza dedykowana jest dla:

Rolników indywidualnych, prowadzących działalność zgodnie z PKD 01:

 

Pożyczkę rolniczą można przeznaczyć na nowy i używany sprzęt rolniczy:

 

Twoje korzyści:

 

Oferta:

 

Współpraca:

Dedykowany Opiekun doradzi w zakresie doboru parametrów pożyczki, będzie czuwać nad procedurą zawierania umowy pożyczki oraz jest do dyspozycji przez cały czas trwania umowy, reagując na Państwa bieżące potrzeby.

 

SGB Leasing Sp. z o.o.

SGB Leasing Sp. z o.o.
Bolesława Krzywoustego 3
61-144 Poznań
tel. 061 869 08 00
fax 061 869 08 13
 

Kontakt:

Doradcy SGB Leasing Sp. z o.o.

Doradcy SGB Leasing Sp. z o.o.shttp://www.sgbleasing.pl/admin/editor/editgrouptext.php?fid=6&entryid=69&isViewlist=true&vid=7 przyjemnością informujemy, że SGB Leasing wprowadza pożyczkę dla rolników na maszyny i urządzenia rolnicze.
Pożyczka dla rolników jest elastycznym narzedziemmożesz sfinansować za pomocą pożyczki dla rolników podnosząc w ten sposób konkurencyjność gospodarstwa bez angażowania własnego kapitału. Decydujesz o wysokości rat, częstotliwości spłaty -miesięcznie, kwartalnie, półrocznie z opcją dostosowania rat do sezonowości produkcji rolniczej – zgodnie ze specyfiką działalności gospodarstwa.

Do pobrania


Zapytaj o ofertę

Wypełnij formularz
skontakujemy się z Tobą!

Kontakt telefoniczny

061 869 08 00

Kontakt z doradcami

lista doradców »